Zamiast portfolio

 

 

Jako, że strona po¶więcona jest muzyce, a drug± profesj± G±sia jest grafika, nie będziemy tu wtr±cać obcych tematów i zaprezentujemy tylko okładki płyt zaprojektowane przez G±sia. S± tu zarówno okładki, które trafiły do produkcji, ale też takie, które na zawsze miały pozostać w szufladzie.


Urszula Chojan

Płyta Urszuli Chojan to muzyka z okolic country. Kr±żek adresowany nie tylko do miło¶ników tego gatunku.
Zendo Tavern

 

 

To amerykańskie ballady w bluegrasowym stylu. Płyta jeszcze ciepła, wytłoczona w Polsce na zlecenie amerykańskiej wytwórni Blue Tonge Music. Ot, globalizacja.

 

Zendo to ¶wi±tynia buddyjska pod Nowym Jorkiem, a Tavern to tawerna. Logo Zendo Tavern zaprojektowane również przez Krzysztofa G±szewskiego.

 

 

Zendo Tavern - wersja autorska

 

 

To projekt odrzucony przez klienta, zdaniem autora, bardziej oddajåcy charakter muzyki zawartej na płycie.

 

 

Okładka płyty dla Bandy Dzika

 

 

Banda Dzika, to wspólny projekt Andrzeja Ciborskiekgo i Krzysztofa G±szewskiego. Udało się im zaangażować takich muzyków, jak Kostek Andreyeu, Wojtek Olszewski, Maciej Muraszko, czy Krzysztof Samela. Na okładce płyty G±siu wykorzystał zdjęcie zrobione podczas koncertu, widać na nim rozedrgane stuny gitary ujęte w nieco malarski sposób.

No War

 

 

To remake z kasety magnetofonowej zespołu Marcina Mokrego

 

 

Space Violin

 

 

To płyta skrzypcowego duetu Klaudii i Katheriny, serdecznych koleżanek G±sia

 

 

Panoptikum

 

 

to projekt, który powstał na zamówienie Teatru Nowego. Płyta miała zawierać muzykę Jerzego Satanowskiego do przedstawień dyrektora Janusza Wi¶niewskiego. Projekt nie został zrealizowany. Okładka miała być mroczna, ale okazała się zbyt mroczna.

 

 
Combo Latino

 

 

To projekt poznańskich jazzmanów, zafascynowanych latynoamerykańskimi rytmami

 

 


Ostatnia aktualizacja:  18:34 08/01 2010